בדיקת קרינה


בדיקת קרינה 

כבר היום המודעות לנזקי הקרינה הנפלטת מקווי מתח גבוה ומאנטנות סלולריות גבוהה מאוד . מקרים רבים של מכירת בית, חנות, משרד וכד' שחשוף לקרינה אלקטרומגנטית גבוה  בלתי אפשרית .
המודעות הציבורית לנושא הקרינה גוברת בשנים האחרונות מאוד .  הציבור לא מוכן לשהות , לגור ולעבוד במקומות בעלי פוטנציאל חשיפה גבוה למקורות קרינה . לכן קיימת דרישה לביצוע בדיקת קרינה איכותית ומקצועית. בדיקת קרינה בבית : בבתים פרטיים ובבתים משותפים , במוסדות ציבור בתי ספר , גני ילדים ומקומות עבודה ועוד.
כבר היום ישנם מאות תביעות בארצות הברית לגבי ירידת ערך רכוש עקב קרינה אלקטרומגנטית .

בדיקת קרינה בבית

רכישת נכס אינה עניין של מה בכך .מדובר בעסקת כבדת משקל ורבת השפעה על חייו של אדם לטווח הארוך. הבית היינו מקום משכנו של האדם ומתוקף כך עליו להעניק לו בטחון והגנה. רבים מרוכשי הדירות מקלים ראש או שאינם מתמחים דיים בתחום על מנת לזהות תקלות אפשריות ובעיות פוטנציאליות במבנה.
בקניית דירה רובנו מתמקדים במפרט ושוכחים לבדוק את ההיבט הסביבתי : דרכי גישה , מפגעי זיהום ורעש , קרבה לאנטנה סלולרית , קרבה לעמוד חשמל עם שנאי , חדר חשמל בכניסה לבית , כבלי חשמל שעובר סנטימטרים מחלון חדר הילדים ועוד ועוד רבות ההפתעות .בדיקת קרינה מקדימה יכולה למנוע הפתעות לא נעימות בעתיד .
מומלץ מאוד לבצע בדיקת קרינה בבית לפני רכישת הדירה ותמנע מעגמת נפש מיותרת ופגיעה בבריאות משפחתך .

אופן ביצוע בדיקת קרינה

הבדיקה מבוצעת על ידי סריקה מדוקדקת בסביבת הבניין ובכל חדרי הבית לאיתור חריגות קרינה . שנאי על עמוד חשמל בסמוך לדירה ,כבלי חשמל , חדר חשמל הממוקם מתחת לדירה וגורמים לרמת קרינה גבוהה מהמותר. לעתים ארון חשמל דירתי או ארון חשמל כללי של הבניין ממוקמים בסמוך ופולטים קרינה היישר אל חדר השינה של הילד. קרינת החשמל עוברת קירות כמעט במלואה .
לכן חשוב מאוד לבצע בדיקת קרינה לפני רכישת דירה על ידי מודד קרינה מוסמך ולוודא שאתם מוגנים וילדיכם לא חשופים לקרינה המסוכנת ללא ידיעתכם.
כמו כן חשוב לבצע בדיקת קרינה מאנטנות סלולריות גלויות או מוסוות . מודד קרינה מוסמך יוודא שאתם ובני ביתכם אינם חשופים לקרינה המסוכנת מאנטנה שממוקמת על גג הבניין ממול .

בעוד כמה שנים ,כאשר המודעות לנזקי הקרינה הנפלטת מקווי מתח גבוה תהיה מוכרת כמו הסכנות מאסבסט, מכירת בית , חנות , משרד וכד' שחשוף לקרינה אלקטרומגנטית גבוה תהייה בלתי אפשרית. המודעות הציבורית לנושא הקרינה גוברת בשנים האחרונות. הציבור לא מוכן לשהות, לגור ולעבוד במקומות בעלי פוטנציאל חשיפה גבוה למקורות קרינה . לכן קיימת דרישה לביצוע בדיקת קרינה איכותית ומקצועית בבתים פרטיים , מוסדות ציבור מקומות עבודה , בתי ספר , גני ילדים ועוד.
כבר היום ישנם מאות תביעות בארצות הברית לגבי ירידת ערך רכוש עקב קרינה אלקטרומגנטית .

בדיקת קרינה מקצועית תוודא שאתם ומשפחתכם לא חשופים לקרינה המסוכנת.

בדיקת קרינה מקצועית תוודא שאתם לא חשופים לקרינה חריגה וגבוה מאוד .

חברת ראדיטק מדידה ייעוץ ומיגון קרינה מומחית בתחום מדידות הקרינה . שרות מקצועי אמין ואיכותי למגזר הפרטי העסקי והציבורי .המדידה מבוצעת על ידי מהנדס חשמל ואלקטרוניקה , בודק קרינה מוסמך מהמשרד להגנת הסביבה ומכון התקנים .

חייגו עכשיו 050-6776638 שמוליק