קרינת חשמל


קרינת חשמל בלתי צפויה

קרינת חשמל קיימת ברוב הבתים המודרניים , באופן יומיומי וללא ידיעתנו . קרינת חשמל נפלטת ממכשירי חשמל , קווי מתח הסובבים אותנו , שנאים , ארונות חשמל , מכוניות היברידיות ועוד ועוד .בדיקת קרינה שבצעתי בבית התברר לדיירי הבית ההמומים כי ביתם חשוף לקרינת חשמל בלתי צפויה וחריגה במיוחד ללא ידיעתם . לקרינת חשמל אין ריח , אין צבע ואין קול  . קרינת חשמל היא קרינה שחודרת קירות כאילו הקיר לא קיים ועלולה להשפיע לרעה על בריאותינו .

בחדר הילדה נמדדה קרינת חשמל בלתי צפויה חריגה ומיותרת שמקורה לא מארון החשמל , לא מכבלי מתח גבוה ,לא מעמודי חשמל ולא מחדר שנאים .מקור קרינת חשמל בלתי צפויה שהפתיע את יושבי הבית הוא רמקול מחשב פשוט מאוד שקיים בהרבה בתים ומשרדים שחובר ליציאת הקול של המחשב ופלט קרינה חריגה  פי 20 מהתקן המותר.

אילו ידעו מבעוד מועד דיירי הבית על הקרינה החריגה היו מחליפים את הרמקול הפשוט שעלותו כמה שקלים בודדים ומונעים את חשיפתם המיותרת לרמות הגבוהות של קרינת חשמל מסוכנת  .

בסרטון שצילמתי המחשתי את הקרינה הקיצונית שנקלטה, וכיצד הרמקול ממשיך להקרין ולהזיק לבני המשפחה כל עוד הוא מחובר לחשמל וכל זאת ללא ידיעתם .

זכרו-לקרינה אין צבע ,אין קול , אין ריח ואין טעם- רק מדידה מקצועית תאתר את מקורות הקרינה הבלתי נראים  .

צור קשר עוד היום 050-6776638

מומלץ לצפות, אשמח לקבל פידבקים ושאלות.