יועץ קרינה


יועץ קרינה

המודעות הציבורית לנושא הקרינה גוברת מאוד בשנים האחרונות. הציבור לא מוכן לשהות, לגור, ולעבוד במקומות בעלי פוטנציאל חשיפה גבוה למקורות הקרינה. ככל שהמודעות לנושא הקרינה עולה בקרב הציבור הרחב ובקרב בעלי מקצוע כגון קבלנים , אדריכלים, מנהלי פרויקטים, מנהלי בטיחות ועוד כך עולה הביקוש לייעוץ קרינה. יועץ קרינה מקצועי יוודא שבסביבת מקום מגורכם או מקום עבודתכם אין פליטה של קרינה מסוג כלשהו העלולה לסכן את בריאותכם. לא כל  אחד עם מכשיר מדידת קרינה יכול להיחשב "מודד קרינה מוסמך " או "יועץ קרינה" . ליועץ קרינה מקצועי יש את הידע הנדרש לתת לך ייעוץ מקצועי אמין ואיכותי.

ייעוץ קרינה

קרינה אלקטרומגנטית היא חלק בלתי ניפרד מהחיים בעולם המודרני . לקרינה אין צבע , אין ריח , אין קול ואין אנו מסוגלים לראותה בעיין אנושית אלא ורק באמצעות מכשירי מדידה שיועדו לכך .
תקלות קרינה יכולות להיווצר בבית ובמקום העבודה . קרינת החשמל יכולה להיווצר מארון חשמל שבקרבתנו מבלי ששמנו לב , מכבלי חשמל ועמודי חשמל במדרכה ברחוב ומשפיעים על רמת קרינת הרקע בבית או במקום עבודה .אם חשמלאי הדירה לא חיבר כראוי את הארקה או את נקודת האיפוס יש מקרים שכבלי החשמל בדירה יהוו כאנטנות לקרינת חשמל חריגה מאוד .  במקרים רבים יש אנטנה סלולרית קרובה שלא ראינו או נתב אינטרנט אלחוטי קרוב אלינו . יועץ קרינה  מוסמך יאתר את מקורות הקרינה וייתן לך ייעוץ קרינה מקצועי , כיצד להתנהל ולמזער את החשיפה שלך לקרינה המסוכנת.
מומלץ מאוד להתייעץ עם יועץ קרינה לפני רכישה או השכרת נכס חדש . דירה ובה מקור קרינה יכול לגרום לירידת ערך של השקעתכם .דירה עלולה לאבד כעשירית מערכה בגלל אנטנה סלולרית קרובה .מעבר לכך הסכנה הבריאותית ,זכרו- מודעות מצילה חיים .

חברת ראדיטק מדידה ייעוץ ומיגון קרינה מומחית בתחום ייעוץ קרינה . שרות מקצועי אמין ואיכותי למגזר הפרטי העסקי והציבורי. המדידה מבוצעת על ידי מהנדס חשמל ואלקטרוניקה , יועץ  קרינה מוסמך מהמשרד להגנת הסביבה ומכון התקנים .

חייגו עכשיו 050-6776638 שמוליק

יועץ קרינה ידע להבחין באנטנה הסלולרית המסתתרת בין כבלי החשמל .

יועץ קרינה מקצועי יאתר את מקורות הקרינה וייתן לכם ייעוץ קרינה מקצועי ומדויק.