בדיקת קרינה מאנטנות סלולריות


בדיקת קרינה מאנטנות סלולריות

חברת ראדיטק מומחית בתחום בדיקת קרינה מאנטנות סלולריות . שרות מקצועי , אמין ואיכותי למגזר הפרטי , העסקי והציבורי . המדידות מבוצעות על ידי מהנדס חשמל ואלקטרוניקה רשום בפנקס המהנדסים וברישיון והסמכה מטעם המשרד להגנת הסביבה ומכון התקנים .

מחקרים מראים כי חשיפה ממושכת לקרינה מאנטנות סלולריות עלולה להעלות את הסיכוי לפגיעה בריאותית . עוצמת הקרינה תלויה בהספק מקור השידורים ובפרמטרים נוספים . באופן כללי רמת הקרינה יורדת כתלות במרחק ממוקד השידור . בשטח פתוח עוצמת הקרינה יורדת ככל שמתרחקים ממוקד השידור במכפלה ריבועית. כלומר כשהמרחק גדל פי 2 עוצמת הקרינה יורדת פי 4 .

בדיקת קרינה מאנטנות סלולריות על ידי מודד מוסמך תחשוף בפניך את האנטנות הסלולריות הגלויות והסמויות. את הקרינה לא שומעים , לא רואים ולא מריחים רק בדיקת קרינה מאנטנות סלולריות יכולה לאתר ולזהות מקורות קרינה שהעין האנושית אינה יכולה לזהות .

חברת ראדיטק מומחית בתחום מדידות הקרינה האלקטרומגנטית . שרות מקצועי , אמין ואיכותי למגזר הפרטי , העסקי והציבורי . המדידות מבוצעות על ידי מהנדס חשמל ואלקטרוניקה רשום בפנקס המהנדסים , ברישיון והסמכה מהמשרד להגנת הסביבה ומכון התקנים .


התקשרו עכשיו – 050-6776638 שמוליק

אנטנות סלולריות מותקנות על תורן קרקעי הנראה למרחקים אך יש לא מאט אנטנות סלולריות מוסוות המותקנות על גגות בתים ומוסתרים בצמחיה או גדר דקורטיבית. בדיקת קרינה מאנטנות סלולריות על ידי מודד מוסמך תאתר את האנטנה ותמדוד את רמת הקרינה ממנה.

אנטנות סלולריות מותקנות על תורן קרקעי הנראה למרחקים אך יש לא מאט אנטנות סלולריות מוסוות המותקנות על גגות בתים ומוסתרים בצמחיה או גדר דקורטיבית.