דור 5


דור 5

דור 5 בסלולרי צפוי לחולל מהפכה בשורה ארוכה של תחומים. ללא ספק אחד התחומים המרכזיים בהם הוא תחום הבידור והמדיה. המהפכה הזו טומנת בחובה הרבה מאוד חידושים ושיפורים, אולם היא מציבה גם אתגרים לא פשוטים עבור התעשייה הקיימת. קשה לראות אך כל השחקנים הקיימים בשוק כיום ישרדו אותה. כיום מרבית התכנים הבידוריים מותאמים למקומות שבהם אנו צורכים אותם. אין כיום סנכרון בין הסלון, אולמות הקולנוע, המכונית, משקפי מציאות מדומה והמכשיר הנייד. באמצעות טכנולוגית דור 5 המעבר של תוכן בין המדיומים השונים יתבצע במהירות ובאמצעות כלים מבוססי בינה מלאכותית אשר יבצעו התאמות באופן יזום עבורנו. כך תהפוך חווית הצפייה לרציפה ומתמשכת ממדיום למדיום.

ככל שהטכנולוגיה מתקדמת , כך היא מאפשרת לצרכנים מצד אחד להתאים את התוכן באופן אישי להעדפותיהם, לצפות מכל מקום ומכל התקן . מצד שני היא מאפשרת לאסוף עוד נתונים על הרגלי הצפייה של הצרכנים, מה שפותח הזדמנויות רבות לפרסום אפקטיבי יותר וממוקד יותר.
דור 5 של רשתות הסלולר הוא הדור הבא של התקשורת הסלולרית שירחיב את הרשת הרביעית וקודמותיה ורבים מכתירים אותו כבסיס למהפכה הטכנולוגית הבאה.

טכנולוגית דור 5

דור 5 בסלולר יהיה קפיצת מדרגה בכל הנוגע למהירות גלישה שהסטנדרט הכללי קובע- מהירות גבוה יותר עם השהייה נמוכה ככל האפשר ויכולת לחבר כמה שיותר מכשירים . כל דור מציין טכנולוגיה חדשה ומצריך החלפת אנטנות של ספקיות הסלולר. כל דור חדש אופיין על ידי טכנולוגיות שהתפתחו סביבו. כשהדור הראשון היה מבוסס טכנולוגיה אנלוגית. החל מדור שני התפתחה תקשורת סלולרית דיגיטלית, ובדור רבעי משתמשים כיום רק כ-29% מהמכשירים המחוברים בעולם.
עבור הצרכן מדובר בקצב גלישה גבוה יותר. דור 5 יגיע למהירות הורדה של 1 גיגה בייט לשנייה – כך למשל כל אחד יוכל להוריד סרט בתוך מספר שניות בודדות . לצורך השוואה- כיום דור רבעי של הסלולר מאפשר קצב העברת נתונים של 200 מגה בייט לשנייה.
דור 5 של הסלולר ישפיע בעיקר על פיתוחים טכנולוגיים מתחום האינטרנט של הדברים (IOT) , ערים חכמות, בתים חכמים, מכוניות חכמות ותעשיות כבדות שיתקשרו ביניהן כל הזמן. מכוניות אוטונומיות יוכלו לתקשר אחת עם השנייה ועם עשרות חיישנים שישולבו בסמרטפונים או רמזורים להעביר מידע במהירות מקסימלית כמו גם מכונות וציוד תעשייתי שיוכלו בכל רגע להודיע באיזה שלב בייצור הן נמצאות או להתריע על תקלות באופן מיידי.

דור 5 בסלולר קצבי גלישה גבוהים מאוד עד 10 גיגה בייט לשנייה

דור 5 בסלולר קצבי גלישה גבוהים מאוד עד 10 גיגה בייט לשנייה

חברת ראדיטק מדידה ייעוץ ומיגון קרינה מומחית בתחום מדידות הקרינה . שרות מקצועי אמין ואיכותי למגזר הפרטי העסקי והציבורי .המדידה מבוצעת על ידי מהנדס חשמל ואלקטרוניקה , בודק קרינה מוסמך מהמשרד להגנת הסביבה ומכון התקנים .

התקשרו עכשיו 050-6776638 שמוליק