קרינת חשמל


קרינת חשמל 

קרינת חשמל קיימת ברוב הבתים המודרניים , באופן יומיומי וללא ידיעתנו. כמעת כל מכשיר חשמלי בסביבה הביתית פולטים קרינה חשמלית . החל ממקרר, מכונת כביסה ומחשב וכלה בארונות חשמל ובשנאים, פולט קרינה ברמות העלולות לסכן את בריאותינו.  קרינת חשמל נפלטת ממכשירי חשמל , קווי מתח הסובבים אותנו , שנאים , ארונות חשמל , מכוניות היברידיות ועוד ועוד .
כשהילד סובל מחוסר שינה ומכאבי ראש, טבעי שנייחס אותם ללחץ הלימודי או לשאר מתחים חברתיים האופייניים לגילו ונבקש ממנו פשוט להירגע . הדבר האחרון שנעלה בדעתנו הוא שמקור הרעה הוא ארון החשמל בחדר המדרגות.
את הקרינה הזו לא רואים, לא שומעים ולא מריחים אבל העולם המחושמל שאנו חיים בו חושף אותנו להיקפים גבוהים ממנה לאורך כל היממה.
כמעט כל מכשיר חשמלי, שנאי, סליל או מנוע חשמלי פולט קרינה אלקטרומגנטית.  ככל שאנו צורכים יותר חשמל ובייחוד בקיץ ובחורף כשמפעילים מזגנים ותנורים, כך הקרינה יותר גבוהה.
ככל שאנו שוהים יותר באזור הקרינה כך הסכנה גדלה יותר.

קרינת חשמל

חדר חשמל ועמוד חשמל עם שנאי

קרינת חשמל מרמקול מחשב

בדיקת קרינה שבצעתי בבית התברר לדיירי הבית ההמומים כי ביתם חשוף לקרינת חשמל בלתי צפויה וחריגה במיוחד ללא ידיעתם . לקרינת חשמל אין ריח , אין צבע ואין קול  . קרינת חשמל היא קרינה שחודרת קירות כאילו הקיר לא קיים ועלולה להשפיע לרעה על בריאותינו .בחדר הילדה נמדדה קרינת חשמל בלתי צפויה חריגה ומיותרת שמקורה לא מארון החשמל , לא מכבלי מתח גבוה ,לא מעמודי חשמל ולא מחדר שנאים .מקור קרינת חשמל בלתי צפויה שהפתיע את יושבי הבית הוא רמקול מחשב פשוט מאוד שקיים בהרבה בתים ומשרדים שחובר ליציאת הקול של המחשב ופלט קרינה חריגה  פי 20 מהתקן המותר.

אילו ידעו מבעוד מועד דיירי הבית על הקרינה החריגה היו מחליפים את הרמקול הפשוט שעלותו כמה שקלים בודדים ומונעים את חשיפתם המיותרת לרמות הגבוהות של קרינת חשמל מסוכנת  .

בסרטון שצילמתי המחשתי את הקרינה הקיצונית שנקלטה, וכיצד הרמקול ממשיך להקרין ולהזיק לבני המשפחה כל עוד הוא מחובר לחשמל וכל זאת ללא ידיעתם .

זכרו-לקרינה אין צבע ,אין קול , אין ריח ואין טעם- רק מדידה מקצועית תאתר את מקורות הקרינה הבלתי נראים  .

צור קשר עוד היום 050-6776638

מומלץ לצפות, אשמח לקבל פידבקים ושאלות.