לקוחות ממליצים


לקוחות ממליצים

אנו בראדיטק ייעוץ , מדידה ומיגון  קרינה עושים כל שביכולתנו על מנת לספק ללקוחתנו : שירות מקצועי , איכותי , אדיב , יעיל, זמין  וברמה הגבוה ביותר ובמחירים הוגנים ושווים לכל נפש .חשוב לנו מאוד לתת לכם את השרות הטוב ביותר , המקצועי ביותר והאיכותי ביותר . אנו נעשה הכל לתת ללקוח שרות מקצועי ואיכותי בזמן הקצר ביותר וברמה הגבוהה ביותר.
מדידת הקרינה מבוצעת על ידי מהנדס חשמל ואלקטרוניקה , מודד קרינה מוסמך וברישיון המשרד להגנת הסביבה ומכון התקנים לעסוק בתחום מדידות הקרינה הבלתי מייננת ועם ניסיון רב מאוד.
לקוחות ממליצים על השרות המקצועי , האדיב והאיכותי שזוכים לו מחברתנו בלב רחב , ואנו מודים מאוד על כך . לקוחותינו  מפרגנים ומשקיעים מזמנם להגיד תודה על השרות לו הם זוכים.

נובמבר – 2018 : יוסי אלחנן, רמת גן. 

תאור השרות
בדיקת קרינה בדירה לקראת רכישה.
חוות דעת
היה מקצועי וסבלני. הגיע בזמן, הוציא דוח בתוך כמה שעות, הסביר, פירט והדגים גם הרבה מעבר. מושלם!
ציונים
יחס אישי: 10 עמידה בזמנים: 10 הוגנות המחיר: 10 איכות ומקצועיות: 10 כללי: 10

נובמבר – 2018 : יעל בראל, לוד. 

תאור השרות
בדיקת קרינה סולארית וחשמלית בדירה לפני רכישה.
חוות דעת
אני מרוצה כי הוא ממש הסביר לנו על הערכים. הגיע בזמן, היה מקצועי מאד ונחמד מאד. וזה שילוב מנצח. המשך הצלחה בעבודה החשובה הזאת, זיהוי מפגעים או בדיוק ההפך נתינת האוקיי למגורים. תצליחו.
ציונים
יחס אישי: 10 עמידה בזמנים: 10 הוגנות המחיר: 10 איכות ומקצועיות: 10 כללי: 10

נובמבר – 2018 : שירן ירושלמי, חיבת ציון. 

תאור השרות
ייעוץ טלפוני לגבי בדיקת קרינה סלולרית.
חוות דעת
הוא היה ממש מקסים וייעץ לי טלפונית ללא תשלום.
ציונים
יחס אישי: 10 עמידה בזמנים: הוגנות המחיר: איכות ומקצועיות: 10 כללי: 10

אוקטובר – 2018 : אורי לפידוס, בת ים. 

תאור השרות
בדיקת קרינה אלקטרו-מגנטית ובדיקת קרינה של סלולאר ב-2 דירות.
חוות דעת
היה וואו! אין מילים, מדובר בבן אדם מדהים, אני רוצה ממש להמליץ עליו. הוא מקצועי ובקיא מאד בענף, אדיב, שירותי וסובלני, אם יהיו עוד בעלי מקצוע כמוהו מצבנו יהיה ממש טוב. הוא פשוט מושלם. כשהוא הגיע, לפני שבכלל עלינו לדירה, הוא פתח קלסר מסודר והראה תעודות והסמכות, הציג ביוזמתו היתר בדיקה תקף מטעם משרד איכות הסביבה, גם לו כבעל מקצוע וגם לציוד שלו שהכל תקין, מכוייל ומדויק כפי הנדרש. הראה גם את ההשכלה שלו בתחום וגם תעודות הסמכה רלוונטיות לתחום ולענף. מה שמדהים גם, זה שתוך כדי הבדיקה הסביר הכל, מה הוא בודק ולמה, מאד משתף בבדיקה שזה לא מובן מאליו. הרי הוא לא חייב היה לעשות זאת. פשוט נדיר. היה סובלני לכל שאלה שלי. זה לא שעכשיו הוא בתחילת דרכו בעסק ולכן יש לו כזה מרץ ושירותיות, הוא הרי עושה את זה עשרות שנים וזה נראה כאילו זה החודש הראשון שלו מבחינת רמת הסובלנות והאדיבות שיש לו. אני גם עצמאי ואני יכול להגיד שלשמור על כזה קו של סובלנות זה בהחלט מרשים. המחיר שלו גם היה פנטסטי, הוא לחלוטין ההוכחה שלא כל דבר יקר זה בהכרח טוב יותר. בנוסף יום אחרי הבדיקה כבר קיבלתי דוח למייל, מקצועי, מסודר ומפורט עם כל תוצאות הבדיקה. הכל עשר! פשוט אין דברים כאלה.
ציונים
יחס אישי: 10 עמידה בזמנים: 10 הוגנות המחיר: 10 איכות ומקצועיות: 10 כללי: 10

אוקטובר – 2018 : כלנית בריינין, תל אביב. 

תאור השרות
מדידת קרינה חשמלית במשרדי חברה בגודל 500 מ"ר.
חוות דעת
הוא היה מצוין, מאוד שירותי וקשוב. היה לו חשוב לתת הסברים כדי שיהיו לנו את הכלים להבין מה הוא עושה. הוא דייק בזמנים ואפילו הקדים והמחיר הוגן מאוד לדעתי. גם היה לו חשוב לבדוק את כל הפינות הבעייתיות והוא לא מחפף.
ציונים
יחס אישי: 10 עמידה בזמנים: 10 הוגנות המחיר: 10 איכות ומקצועיות: כללי: 10

ספטמבר – 2018 : ט. ק. יהוד. 

תאור השרות
בדיקת קרינה סלולרית ובדיקה אלקטרומגנטית במגרש.
חוות דעת
שירות יותר ממאה אחוז. הזמינות שלו הייתה כמעט מעכשיו לעכשיו. קבענו ואחרי יומיים הוא הגיע בערב חג ועשה עבודה מעמיקה וטובה. הוא נתן שירות מעולה ואנחנו מאוד מרוצים. המחיר מצוין והכל עשר בלי להגזים.
ציונים
יחס אישי: 10 עמידה בזמנים: 10 הוגנות המחיר: 10 איכות ומקצועיות: 10 כללי: 10

אנו מצפים לתת גם לכם שרות אדיב , מקצועי ואמין גם לכם . צרו קשר עוד היום .

חברת ראדיטק מדידה ייעוץ ומיגון קרינה מומחית בתחום מדידות הקרינה . שרות מקצועי אמין ואיכותי למגזר הפרטי העסקי והציבורי. המדידה מבוצעת על ידי מהנדס חשמל ואלקטרוניקה , בודק קרינה מוסמך מהמשרד להגנת הסביבה ומכון התקנים .

חייגו עכשיו 050-6776638 שמוליק