אינטרנט אלחוטי


אינטרנט אלחוטי

WIFI

בעולם המודרני חלק ניכר מהתקשורת הביתית עובדת באמצעות אינטרנט אלחוטי -WIFI, ורוחבי הפס של האינטרנט נמצאים בעליה מתמדת. מה שהיה אתמול אינטרנט מהיר היום הוא כבר אינטרנט אטי. לחלק מהאנשים אינטרנט אלחוטי WIFI נראה כמו קסם.
היכולת להסתובב בכל מקום (בתי קפה, ברים, מסעדות וכו') ולגלוש באינטרנט אלחוטי WIFI על גבי המחשבים הניידים, הטאבלטים ומכשירי הטלפון הסלולרי. עם השנים, הטכנולוגיה התקדמה ומאפשרת לפרוס תשתית של אינטרנט  בהרבה מקומות עקב העלות הנמוכה והזמינות הגבוהה של מכשירים אשר משדרים את רשת האינטרנט . מה שפעם היה יקר ומיועד לאנשי עסקים כיום נהיה נחלת הכלל.

הנתב הוא המרכיב המרכזי של הרשת אשר מוזן מהמידע המגיע מהמודם של חברת התשתית. הנתב מנהל את הרשת וכולל בתוכו בדרך כלל מתג המאפשר חיבור קווי של 4 מחשבים במקביל ושיתוף משאבים ביניהם.
מגדיל טווח נועד לספק תקשורת אינטרנט אלחוטי WIFI לאזורים בהם יש קליטה נמוכה או חוסר קליטה מהנתב הראשי. מגדיל טווח מוזן מהנתב הראשי או ממתג שמחובר ביניהם. ניתן לחבר ברשת אינטרנט אלחוטי WIFI מספר מגדילי טווח כדי לאפשר כיסוי אלחוטי איכותי במבנה.
נתב אלחוטי ביתי משדר אות איכותי לרדיוס של עד 10 מטר בתוך מבנה, במידה והמבנה גדול או מושפע מהפרעות יש להוסיף לרשת אלחוטית מגדיל טווח (AP) כדי ליהנות מגלישה איכותית מהירה.
אינטרנט אלחוטי נותן לכם את היכולת לגשת לאינטרנט ללא חיבור של כבל בין המחשב שלכם למודם או הנתב הביתי. אפשר גם להתחבר לאינטרנט באופן אלחוטי גם מהמשרד הנייח באמצעות כרטיס רשת שמותקן בתוך המחשב הנייח.
WIFI היא טכנולוגיה האפשרות למכשירים אלקטרונים להעביר נתונים באופן אלחוטי באמצעות גלי רדיו שהם חלק מספקטרום הקרינה האלקטרומגנטית.
לפי הסוכנות הבריטית להגנת הבריאות: אין הוכחות עקביות לנזק הנגרם מהשידורים של ציוד Wi-Fi. בקרב מדענים שוררת תמימות דעים באשר להיעדר הוכחות לנזק. עם זאת, בספטמבר 2007 הכריז משרד הסביבה הגרמני כי רצוי להקטין את החשיפה לקרינה מציוד Wi-Fi, ולבחור במידת האפשר בקישור מבוסס כבלים.

שימושים הדורשים קליטה איכותית באינטרנט אלחוטי

 • גלישה מהירה וחלקה באתרים לשיחות וידאו
 • צפייה ישירה בסרטים
 • העברת דיבור על גבי רשת אינטרנט-VOIP
 • העברת טלוויזיה על גבי אינטרנט -IPTV
 • הורדת קבצים בנפח גדול
 • מדפסת רשת
 • סטרימר אלחוטי
 • שיתוף קבצים

  חייגו עכשיו 050-6776638 שמוליק

  מודם קווי ללא אפשרות ליצירת רשת אינטרנט אלחוטי

קיימים בשוק המון דגמים של של נתבים אלחוטיים עבור אינטרנט אלחוטי WIFI. הנתב הזה לדוגמה יש אפשרות לחיבור 4 מחשבים ברשת ובנוסף 2 אלמנטים שמתחברים ב-USB

נתב אלחוטי עבור רשת אינטרנט אלחוטי WIFI