בדיקת קרינה מחיר


בדיקת קרינה מחיר

בדיקת קרינה מחירמחיר בדיקת קרינה – נקבע לפי כמה וכמה פרמטרים משמעותיים וחשובים. מחיר בדיקת קרינה תלוי בכמה פרמטרים המתייחסים לאיש המקצוע, לאיכות השרות, ציוד המדידה , דוחות המדידה ועוד. מחיר מדידת קרינה נקבע לפי המקצועיות, הניסיון והידע של המודד. בדיקת קרינה מחיר בחברתנו הוגן ובר תחרות. בחברת ראדיטק כל המדידות מבוצעות על ידי מהנדס חשמל ואלקטרוניקה, רשום בפנקס המהנדסים עם ניסיון רב. מדידת קרינה מחיר בחברת ראדיטק מחיר מנצח.
מה הידע וההשכלה של בודק הקרינה ? האם אתם מזמינים טכנאי/ הנדסאי או מהנדס? כפי שלא תאפשרו לאחות לטפל בכם במקום רופא כך עליכם לבחור במהנדס ולא בטכנאי. למהנדס ניסיון וידע רב שמאפשרים לו לתת שרות מקצועי ואיכותי ברמה גבוהה. בהנחה שבודק הקרינה היינו מודד קרינה מוסמך מהמשרד להגנת הסביבה.

מדידת קרינה מחיר

מחיר מדידת קרינהמחיר בדיקת קרינה נקבע לפי רמת הפירוט והמקצועיות של דוח המדידה.  אנו מפיקים דוח מדידה מפורט ומסכם את תוצאות המדידה, השוואה לתקנים , מסקנות והמלצות. אנו מפיקים 2 דוחות, דוח מדידה לקרינת רדיו ודוח מדידה נוסף לקרינת חשמל. דוח המדידה נשלח ללקוח במיל תוך 48 שעות מקסימום.
האם בדיקת קרינה הוא העיסוק העיקרי של בודק הקרינה או שמא זה עיסוק צדדי בכדי להגדיל הכנסה ?
האם המודד מבצע מדידות לחברות הסלולר או לחברת חשמל ?
איכות השרות – האם מופק דוח מדידה מסכם ומפורט על ידי המודד ? תוך כמה זמן נשלח דוח ללקוח ?
מודד שלא מפיק דוח מדידה פועל בניגוד להנחיות המשרד להגנת הסביבה . דוח המדידה הוא אסמכתא משפטית ומסמך מסכם חשוב ללקוח . דוח המדידה מצביע על מקצועיותו ואחריותו של המודד למדידה שביצע .
מה רמת הפירוט בדוח – האם הדוח מפורט כמתחייב בהנחיות המשרד להגנת הסביבה ? האם בדוח נרשמו מסקנות והמלצות ?

מחיר מדידת קרינה

מחיר מדידת קרינה נקבע גם לפי סוג ציוד המדידה. אנו בראדיטק משתמשים במכשירי מדידה מהמתקדמים והאיכותיים בעולם. לכל מכשיר מדידה תעודת כיול בתוקף שאושרה על ידי המשרד להגנת הסביבה.
בדיקת קרינה מחיר נקבע לפי שעת המדידה .
 פרמטר חשוב מאוד שעת המדידה – כאשר מקור קרינת החשמל הוא מקור חיצוני כגון עמוד חשמל עם שנאי, חדר חשמל וכדומה, שעת המדידה קריטית לתוצאה נכונה. במצבים מעין אלו מומלץ לבצע את המדידה בשעות עומס – כלומר בשיא צריכת החשמל. ככל שהצריכה גבוה יותר הקרינה תהייה גבוה יותר.
במדידת קרינה סלולרית רצוי לבצע את המדידה בהתאם לאופי האזור -לדוגמה אם מדובר באזור תעשייתי או מסחרי  רצוי לבצע את המדידה בשעות העבודה ולא בשעות ערב מאוחרות . ככל שיותר אנשים נמצאים באזור השרות של האנטנה הקרינה תהייה גבוה יותר.

בודק קרינה מוסמך
חוק הקרינה הבלתי מייננת
בדיקת קרינה מחיר מנצח

מדידת קרינה מחיר מנצח

מחפשים מודד קרינה מוסמך? מקצועי? אמין? איכותי?
התקשרו אלינו – מודד קרינה מוסמך מהמשרד להגנת הסביבה ומכון התקנים , מהנדס חשמל ואלקטרוניקה .

התקשרו עכשיו  050-6776638 שמוליק