בדיקת קרינה


בדיקת קרינה 

בעוד כמה שנים , כאשר המודעות לנזקי הקרינה הנפלטת מקווי מתח גבוה תהיה מוכרת כמו הסכנות מאזבסט , מכירת בית , חנות , משרד וכד' שחשוף לקרינה אלקטרומגנטית גבוה תהייה בלתי אפשרית .
המודעות הציבורית לנושא הקרינה גוברת בשנים האחרונות , הציבור לא מוכן לשהות , לגור ולעבוד במקומות בעלי פוטנציאל חשיפה גבוה למקורות קרינה . לכן קיימת דרישה לביצוע בדיקת קרינה איכותית ומקצועית. בדיקת קרינה בבית : בבתים פרטיים ובבתים משותפים .בדיקת קרינה במוסדות ציבור בתי ספר , גני ילדים ומקומות עבודה ועוד.
כבר היום ישנם מאות תביעות בארצות הברית לגבי ירידת ערך רכוש עקב קרינה אלקטרומגנטית .

בדיקת קרינה בבית

רכישת נכס אינה עניין של מה בכך .מדובר בעסקת כבדת משקל ורבת השפעה על חייו של אדם לטווח הארוך. הבית היינו מקום משכנו של האדם ומתוקף כך עליו להעניק לו בטחון והגנה. רבים מרוכשי הדירות מקלים ראש או שאינם מתמחים דיים בתחום על מנת לזהות תקלות אפשריות ובעיות פוטנציאליות במבנה.
בקניית דירה רובנו מתמקדים במפרט ושוכחים לבדוק את ההיבט הסביבתי : דרכי גישה , מפגעי זיהום ורעש , קרבה לאנטנה סלולרית , קרבה לעמוד חשמל עם שנאי , חדר חשמל בכניסה לבית , כבלי חשמל שעובר סנטימטרים מחלון חדר הילדים ועוד ועוד רבות ההפתעות .בדיקת קרינה מקדימה יכולה למנוע הפתעות לא נעימות בעתיד .
מומלץ מאוד לבצע בדיקת קרינה בבית לפני רכישת הדירה , לבצע סריקה מדוקדקת בסביבת הבניין וחדרי הבית לאיתור חריגות קרינה .שנאי על עמוד חשמל בסמוך לדירה , חדר חשמל הממוקם מתחת לדירה וגורמים לרמת קרינה גבוהה מהמותר , ארון חשמל דירתי או ארון חשמל כללי של הבניין הפולט קרינה היישר אל חדר השינה של הילד .קרינת החשמל עוברת קירות כמעט במלואה .
לכן חשוב מאוד לבצע בדיקת קרינה לפני רכישת דירה על ידי מודד קרינה מוסמך ולוודא שאתם מוגנים וילדיכם לא חשופים לקרינה המסוכנת ללא ידיעתכם.
חשוב גם לבצע מדידת קרינה מאנטנות סלולר גלויות או מוסוות ולוודא שאתם ובני ביתכם אינם חשופים לקרינה המסוכנת מאנטנה שממוקמת על גג הבניין ממול .

בעוד כמה שנים , כאשר המודעות לנזקי הקרינה הנפלטת מקווי מתח גבוה תהיה מוכרת כמו הסכנות מאזבסט , מכירת בית , חנות , משרד וכד' שחשוף לקרינה אלקטרומגנטית גבוה תהייה בלתי אפשרית .המודעות הציבורית לנושא הקרינה גוברת בשנים האחרונות , הציבור לא מוכן לשהות , לגור ולעבוד במקומות בעלי פוטנציאל חשיפה גבוה למקורות קרינה . לכן קיימת דרישה לביצוע בדיקת קרינה איכותית ומקצועית בבתים פרטיים , מוסדות ציבור מקומות עבודה , בתי ספר , גני ילדים ועוד.
כבר היום ישנם מאות תביעות בארצות הברית לגבי ירידת ערך רכוש עקב קרינה אלקטרומגנטית .

בעת בדיקת קרינה בבית התברר לדירי הבית כי הם חשופים לקרינה חריגה וגבוה מאוד מארון החשמל בחדר המדרגות שמעברו השני פינת האוכל של הדירה .

בעת בדיקת קרינה בבית התברר לדירי הבית כי הם חשופים לקרינה חריגה וגבוה מאוד מארון החשמל בחדר המדרגות שמעברו השני פינת האוכל של הדירה .

חברת ראדיטק מדידה ייעוץ ומיגון קרינה מומחית בתחום מדידות הקרינה . שרות מקצועי אמין ואיכותי למגזר הפרטי העסקי והציבורי .המדידה מבוצעת על ידי מהנדס חשמל ואלקטרוניקה , בודק קרינה מוסמך מהמשרד להגנת הסביבה ומכון התקנים .

חייגו עכשיו 050-6776638 שמוליק