חשמל מזוהם


חשמל מזוהם

זיהום חשמלי

חשמל מזוהם הוא "רעש" בלתי רצוי המועבר על ידי מערכות אספקת החשמל ועל ידי מוצרי חשמל ביתיים וקווי מתח . זיהום חשמלי הוא למעשה רעש המאופיין בתדירויות גבוהות 4KHZ-100KHZ להן עלולות להיות השפעות שליליות על גופנו. חשמל מזוהם היינו שילוב של זרמי הרמוניה וזרמים ארעיים . שילוב זה נוצר בעיקר על ידי מכשירים אלקטרוניים ועל ידי עומסים בלתי לינאריים .
חשמל מזוהם עושה דרכו על חוטי החשמל בתוך הבית ואשר במקורו במכשירים אלקטרוניים , ספקי כוח אלקטרוניים , נורות פלורסנט וממקורות חיצוניים .

זיהום חשמלי גורם להופעה והחמרה של תסמינים למחלות רבות בעיקר מחלות נירולוגיות ורגישות לקרינה . כדי לצמצם היווצרות של חשמל מלוכלך יש לעשות שימוש מושכל במכשירים היוצרים אותו. ניתוק מכשיר חשמלי משקע החשמל בתום השימוש יביא לצמצום הזיהום החשמלי ברשת החשמל הביתי.
ניתן לסנן ולנקות את שאריות הזיהום החשמלי מרשת החשמל הביתית על ידי שימוש במסננים מיוחדים . מסננים אלו מרתקים את רכיב הרעש לאדמה החשמלית ובכך מאפסים אותו .המסננים נראים כמו שנאי חשמלי ומתחברים לשקע חשמל בפשטות . המסננים נקראים מסנני אלקטרו גארד . מסנן אלקטרו גארד הוא המוצר היחידי מסוגו בעולם שנבדק באופן מדעי והוכחה יכולתו להפחית את הזיהום מרשתות החשמל .

חברת ראדיטק מדידה ייעוץ ומיגון קרינה מומחית בתחום מדידות הקרינה . שרות מקצועי אמין ואיכותי למגזר הפרטי העסקי והציבורי. המדידה מבוצעת על ידי מהנדס חשמל ואלקטרוניקה , בודק קרינה מוסמך מהמשרד להגנת הסביבה ומכון התקנים .

חייגו עכשיו 050-6776638 שמוליק