כיריים אינדוקציה


כיריים אינדוקציה

כיריים אינדוקציה הם כיריים לבישול המבוססים על אינדוקציה מגנטית במקום על בישול בגז או בכיריים חשמליות . כיריים אינדוקציה הופכים להיות יותר ויותר פופולריים בשנים האחרונות. מעבר ליתרונות, הציבור לא מודע כי הכיריים המבוססים על שדה מגנטי ופולטים שדות מגנטיים חזקים.
אם גם אתם הגעתם למסקנה שאין אתם רוצים לקחת את הסיכון ולהיחשף לקרינה שעתידה לסכן את בריאותכם ובריאות יקירכם בטווח הארוך, כדאי שתכירו את החלופה האידאלית- כיריים אינדוקציה. כיריים אלו הם כיריים חדשניים הפועלים על חשמל ובאמצעות מגע, דהיינו אתם שולטים בהפעלתם ושינוי הטמפרטורה באמצעות מגע יד אדם. השינוי העיקרי בכיריים אינדוקציה לעומת כיריים חשמליות הוא כיריים אינדוקציה מפעילות שדה מגנטי סביב כי הבישול הכוללים בעצמם תחתית מגנטית, כך שהחימום נעשה אך ורק בכלי הבישול, ורק כאשר מניחים אותם על הכיריים. במילים אחרות אין כאן גוף חימום כמו בכיריים חשמליות, אלא כלי בישול שמתחממים. היתרון המשמעותי כאן הוא שתהליך החימום הוא מיידי ומהיר, אך מצד שני אנו עלולים להיחשף לקרינה המסוכנת ובנוסף לכך לא ניתן להכין באמצעותם מאכלים מסוימים, לדוגמה מאכלים הדורשים הקפצה על מחבת – החימום פשוט נפסק כשמרימים את המחבת לבצע את ההקפצה.

קרינה כיריים אינדוקציה

בכיריים אינדוקציה טיפוסית המשמשת לבישול ביתי, השדה המגנטי החזק נוצר בתחום של כ- 30 ס"מ מקצה הטבעת החיצונית של הכירה. ככל שמתרחקים יותר, עוצמת השדה המגנטי פוחתת במהירות. לכן מומלץ לשמור מרחק של כ- 30 ס"מ מכיריים אינדוקציה .
כאשר כיריים אינדוקציה מופעלים באופן תקין ומניחים עליהם סירים וכלי בישול בקוטר מספיק גדול המכסה את רדיוס הכיריים. בישראל אין הנחיות לשימוש בכירים אינדוקציה , לרוב יש פרטים והנחיות בספר היצרן.

לסיכום – הטכנולוגיה המתקדמת בימנו מאפשרת שימוש מהיר ויעיל הכרוך בהכנת וחימום האוכל. רבים בוחרים להשתמש במכשיר המיקרוגל, ואילו אחרים מעדיפים לבצע את השימוש בתנור כיריים אינדוקציה הנדלקת במגע. אין זה משנה מהי בחירתכם כל עוד אתם דואגים שהשימוש יהיה בריאה , יעיל , נקי מקרינה  ונוח עבורכם באופן אישי.

חברת ראדיטק מדידה ייעוץ ומיגון קרינה מומחית בתחום מדידות הקרינה . שרות מקצועי אמין ואיכותי למגזר הפרטי העסקי והציבורי. המדידה מבוצעת על ידי מהנדס חשמל ואלקטרוניקה , בודק קרינה מוסמך מהמשרד להגנת הסביבה ומכון התקנים .

חייגו עכשיו 050-6776638 שמוליק

כיריים אינדוקציה

כיריים אינדוקציה