חשמל מזוהם


חשמל מזוהם

חשמל מזוהם הוא "רעש" בלתי רצוי המועבר על ידי מערכות אספקת החשמל ועל ידי מוצרי חשמל ביתיים וקווי מתח . זיהום חשמלי הוא למעשה רעש המאופיין בתדירויות גבוהות 4KHZ-100KHZ להן עלולות להיות השפעות שליליות על גופנו.
חשמל מלוכלך היינו שילוב של זרמי הרמוניה וזרמים ארעיים .
שילוב זה נוצר בעיקר על ידי מכשירים אלקטרוניים ועל ידי עומסים בלתי לינאריים .
חשמל מזוהם עושה דרכו על חוטי החשמל בתוך הבית ואשר במקורו במכשירים אלקטרוניים , ספקי כוח אלקטרוניים , נורות פלורסנט וממקורות חיצוניים .

זיהום חשמלי

זוהי קרינה הנוצרת סביב קווי מתח, מכשירי חשמל ביתיים , משרדיים ורשת החשמל. הזיהום החשמלי או כפי שרבים מכנים אותו"חשמל מלוכלך"הוא למעשה רעש בתדר בינוני מ-100 הרץ ועד 100 קילו הרץ העושה דרכו על חוטי החשמל בתוך הבית/המשרד ואשר מקורו במכשירים אלקטרונים  , ספקי כוח אלקטרונים, נורות פלורסנט , ציוד שידור RF ביתי ומקורות חיצוניים. זיהום חשמלי גורם להופעה והחמרה של תסמינים למחלות רבות בעיקר מחלות נירולוגיות ורגישות לקרינה . כדי לצמצם היווצרות של חשמל מלוכלך יש לעשות שימוש מושכל במכשירים היוצרים אותו. ניתוק מכשיר חשמלי משקע החשמל בתום השימוש יביא לצמצום הזיהום החשמלי ברשת החשמל הביתי.

מסנן חשמל מזוהם

ניתן לסנן ולנקות את שאריות הזיהום החשמלי מרשת החשמל הביתית על ידי שימוש במסננים מיוחדים .
מסננים אלו מרתקים את רכיב הרעש לאדמה החשמלית ובכך מאפסים אותו. המסננים נראים כמו שנאי חשמלי ומתחברים לשקע חשמל בפשטות . המסננים נקראים מסנני אלקטרו גארד .
מסנן אלקטרו גארד הוא המוצר היחידי מסוגו בעולם שנבדק באופן מדעי והוכחה יכולתו להפחית את הזיהום מרשתות החשמל .

מד נחשולי זרם – מד GS

מד נחשולי זרם, מד GS היינו המד היחיד בעולם המודד זיהום חשמלי. מתאים לכל שקע חשמל במתח 220 וולט . מד נחשולי זרם מודד את שיעור ירידת המתח כתלות בזמן. מכשיר המדידה מציג את התוצאות במונחים של יחידות GS (יחידות גראהם סטטצר). יחידות ה-GS הן יחידות המידה של ",האנרגיה המזיקה"

קרינה בתדרי רשת החשמל

מודד קרינה מומלץ

מגן חשמל מזוהם לסינון זיהום חשמלי ונחשולי זרם.

מגן חשמל מזוהם לסינון זיהום חשמלי ונחשולי זרם.

מד זיהום חשמלי למדידת חשמל מזוהם

מד זיהום חשמלי למדידת חשמל מזוהם

אצלנו בחברת ראדיטק תוכל להזמין מדידת חשמל מזוהם ולרכוש מסננים להפחתת הזיהום החשמלי.
שרות מקצועי אמין ואיכותי למגזר הפרטי העסקי והציבורי. המדידה מבוצעת על ידי מהנדס חשמל ואלקטרוניקה , בודק קרינה מוסמך מהמשרד להגנת הסביבה ומכון התקנים .

חייגו עכשיו 050-6776638 שמוליק