קרינה סרטוני וידאו


קרינה סרטוני וידאו

קרינה סרטוני וידאו- החיים המודרניים חושפים אותנו לקרינה האלקטרומגנטית בבית , בעבודה ובדרך . מקורות הקרינה הם רבים ומיום ליום עם ההתפתחות הטכנולוגית המואצת נוספים מקורות נוספים, בתים חכמים , ערים חכמות , מכוניות אוטונומיות , אינטרנט של הדברים ועוד ועוד. טכנולוגית הדור החמישי בסלולאר כבר כאן , טכנולוגיה שבה יעבור מידע עצום במהירות של 20 ג'יגה בשנייה (20,000 מגה בשנייה) . למרות שהטכנולוגיה כבר כאן עדיין השפעותיה על גוף האדם לא נחקרה לעומק לאורך זמן על בני אדם. לא אחת אנו נתקלים במקורות קרינה חריגים מבלי שהנוכחים במקום כלל מודעים לכך . ילדים חשופים יותר לנזקי הקרינה האלקטרומגנטית פי כמה יותר ממבוגרים . חשוב מאוד לצמצם כמה שיותר את החשיפה לקרינה . מוטב להיזהר מאשר מאוחר יותר להצטער . מודעות מצילה חיים. במקרים רבים בדיקות קרינה מצביעות על קרינה גבוהה מבלי שהנוכחים במקום יהיו מודעים לכך. רוב החשיפות לשדות אלקטרומגנטיים מגיעים דווקא ממכשירי חשמל ביתיים . כל מכשיר חשמלי כשהו בפעולה נוצר שדה מגנטי. ככל שהמכשיר צורך יותר זרם חשמלי הקרינה תהייה גבוה יותר.
על פי מספר רב של בדיקות קרינה מרשת החשמל בבתי הספר בארץ ניתן להסיק כי הרבה בתי ספר יש בעיית קרינה אלקטרומגנטית מרשת החשמל אשר מסכנת את בריאות ילידנו . המלצות ארגון הבריאותי לחקר הסרטן: הארגון הבינלאומי לחקר הסרטן (IARC) קבע כי מתקני חשמל החושפים את הציבור לאורך זמן לשדה מגנטי העולה על 2 מיליגאוס הינם"גורם אפשרי לסרטן carcinogenic possible " .

סרטונים בקרינה

מכיוון ששדות מגנטיים מוגדרים :"יתכן שמהווים גורם לסרטן , המלצת ארגון הבריאות העולמי היא לנקוט גישה של "זהירות מונעת" ככל הקשור לקרינה אלקטרומגנטית ועם זאת הוא אינו תומך בקביעת ערכי ביניים כלשהם מתחת לסף שנקבע .משמעותו של עקרון הזהירות המונעת היא נקיטת צעדים להפחתת הסיכון , בעלות סבירה , גם העדר הוכחות מדעיות מספקות לנזק בריאותי.
אנו נעלה בדף זה מעת לעת כתבות וידאו המציגות מקורות קרינה שרובנו לא שיער  שהם קיימים ומקרינים בעוצמות כה חריגות .

קרינה אלקטרומגנטית כתבה בערוץ 10

קרינה אלקטרומגנטית כתבה בערוץ 10

ניצחון לרחוב הסרטן

ניצחון לרחוב הסרטן